Мільярд доларів на кіно і культуру

Михайло Ухман


Саме стільки виділяє росія коштів на розвиток їхнього поганого кіно і культури. Про все це і не тільки.

Десятий рік війни з Московією, другий рік повномасштабного російського вторгнення. Десятки тисяч загиблих українців від Севастополя до Ужгорода від рук московських окупантів, а ми досі не можемо зрозуміти, що вони – вороги, і все їхнє для нас – вороже.

Тим часом, український інфопростір розриває новина, що українці, особливо підлітки, дивляться російський лайно-серіал – «Слово пацана». Далі більше, саундтрек до цього фільму в трендах прослуховування молодих українців.

Як же так? Росіяни вбивають українців, а наші діти дивляться їхній кінопродукт і мріють про «радянський союз», який знищив мільйони громадян України.

– Чим зайняті батьки цих дітей? Шановні, якщо ви самі росли в лайні і перебували під російським впливом, навіщо тягнути в це московське болото своїх дітей?

– Чим займаються українські вчителі і викладачі? Пане Оксен Лісовий, коли вже буде наша освітня революція? Коли наші вчителі стануть справжніми провідниками і почнуть виводити українських дітей з культурного впливу нашого ворога? Коли наша освіта нарешті розпочне протистояти російській інформаційній зброї?

– Коли ми розпочнемо знімати кіно, яке буде прославляти Україну, наше лицарське, козацьке, повстанське минуле і сьогодення? Скільки можна знімати цього мелодрамного лайна, яке не несе жодного просвітлення? Чому наше кіно досі не знищує ворога, як це робить українська армія???

Відповіді на ці питання лежать перед кожним з нас. Тут нам не потрібна допомога американців. Тут ми самі можемо завдати удару по росіянах і перемогти їх, якщо пояснимо українським дітям, що все російське – вороже.

Московське кіно, музика вбиває, так само, як російські кулі. Якщо самі не бажаєте вийти з «совдепівського» полону, то не штовхайте своїх дітей туди.

Бо не може бути так, що росіянин – поганий, бо вбиває українців, а їхня музика і кіно – «хороші»!

5 грудня 2023.

Джерело: https://censor.net/ua/b3459683